V jakých TOP pražských restauracích ochutnáte naše nudle?

10.01.2022

Nemáte zrovna chuť vařit doma, netroufáte si anebo prostě chcete ochutnat ty pravé čerstvé japonské nudle připravené mistry svého oboru? Není problém! Několikrát týdně zavážíme naše udon i rámen do vybraných pražských restaurací. Připravili jsme jejich krátký výběr - vyberte si tu svou.

SIA restaurant

Svoji gastronomickou pouť můžete zahájit třeba ve vyhlášené restauraci SIA poblíž Náměstí Republiky v Praze 1. Ochutnat zde vedle vyhlášené pekingské kachny můžete ale i naše rámen nudle v šodžu rámenu (Shoyu ramen) s trhaným hovězím masem, kampotským pepřem, houbami šitake, zázvorem a marinovaným vejcem. Zpracování restaurace i kvalita jídla pod vedením šéfkuchaře Jiřího Štifta, který zde vede tým kuchařů z Indonésie, Nepálu, Indie, Vietnamu, Thajska, Malajsie, z Moravy i Číny.

Jam & Co.

Pokud se cítíte dobrodružně, určitě neváhejte vyzkoušet mnohdy netradiční způsoby zpracování našich nudlí ve vršovické Jam&Co. Šéfkuchař Jakub Čermák na menu samozřejmě nabízí klasické zpracování v super kvalitě, jakým je rámen s vepřovým bůčkem, marinovaným vejcem, kimči a klíčky, ale třeba naše udon nudle si s vepřovými ocásky, křenovkou a smaženou cibulkou si nikde jinde na světě prostě nedáte! 

Dian

DIAN je nová restaurace z dílny bratrů Khanha a Gianga Ta na pražské Brumlovce. Vietnamská fráze "di an" v překladu znamená "jít jíst". A jít jíst sem můžete i naše udon nudle v restované úpravě s hovězím masem, zeleninou a chilli. Famózní!

Chilli and Lime

Na pražském Žižkově v Bořivojově ulici sídlí sympatický rodinný podnik Chilli and Lime stvořený pro milovníky asijské kuchyně. Vedle thajských i tradičních vietnamských pokrmů zde na vás čekají i naše čerstvé "Udon Even Know" nudle s masem dle vašeho výběru, houbami, mrkví, lusky, červenou paprikou, thajskou bazalkou, sezamem a smaženou cibulkou. Mňam.

Sansho

Naši gastronomickou pouť po "tydle-nudle" restauracích dnes zakončíme u několikanásobného držitele michelinské hvězdy - v restauraci Sansho Paula Daye. Právě tady totiž můžete ochutnat i naše udon nudle - a to bez přehánění v michelinské kvalitě!