Nenechte se utáhnout na falešné nudli (aneb co se vydává za japonské "nudle" na českém trhu)

07.03.2023

Nenechte se utáhnout na nekvalitní nudli. V tomto krátkém příspěvku vám popíšeme, jaký je rozdíl mezi v ČR běžně prodávanými nudlemi vydávanými za "udon" a těmi skutečnými udon nudlemi. 

Chcete ochutnat opravdu pravou japonskou kuchyni a zažít dokonalou chuť čerstvých udon nudlí vyrobených tradičními a originálními japonskými postupy? Pak se připojte k naší cestě do světa japonské gastronomie a objevte ty nejlepší udon nudle, jaké jste kdy ochutnali.

Naše čerstvé udon nudle jsou totiž vyráběny pouze ze čtyř přísad - vody, mouky, rýžového octa a soli. Tyto přísady jsou pečlivě vybírány a především zpracovány tradičními japonskými postupy tak, aby se vytvořila dokonalá chuť a unikátní textura těchto neopakovatelných  nudlí.


Na rozdíl od průmyslově vyráběných trvanlivých nudlí nabízených českými obchodními řetězci i prodejci "zaručeně pravých asijských potravin" nacpaných k prasknutí nejrůznější chemií - (stabilizátory, konzervanty a "vylepšováky" chuti), jsou naše udon nudle zdravé a plné přírodních chutí. Naše čerstvé nudle žádnou chemii nepotřebují! A i díky tomu jsou snadno stravitelné a dobře se hodí nejen pro milovníky kvalitního jídla, ale i pro lidi s citlivým žaludkem.

Co dělá naše udon nudle tak vynikajícími? Vedle kvalitních ingrediencí je to i zpracování. Těsto je opakovaně vypracováváno, což pomáhá rozvinout bohatou chuť a unikátní žvýkací texturu. Teprve poté jsou nudle krájeny do své dlouhé a široké výsledné podoby. 

Jakmile se nudle dostanou na talíř, nabídnou nezapomenutelnou chuťovou zkušenost. Jejich svěžest a jemná textura vás uchvátí a přinutí vás požádat o další porci. Vedle tradičního použití v japonských receptech poslouží výborně i jako skvělá alternativa k rýži nebo bramborám či příloha k vašim oblíbeným pokrmům. Zaručujeme, že naše 120gramová porce zasytí i velmi hladového jedlíka.

Užijte si chuť pravého Japonska s našimi čerstvými nudlemi. A vyvarujte se laciných nahrážek plných chemie!

Naše udon nudle můžete vyzkoušet rovnou teď - kupte si je u nás na adrese Krymská 1 ve Vršovicích, v Praze si je navíc můžete objednat i přes e-shop. Nebo Vám je Rohlík přiveze až domů. Anebo si je vyzvednete ve Vaší nákupní skupině na Scuk.cz.

Cena je srovnatelná s falešnými chemickými "udony" a chuť je naopak opravdu nesrovnatelná!