Tydle nudle nově v holešovickém Baru Cobra!

31.10.2023

Skvělá zpráva pro všechny Holešovičáky, Letňáky, obyvatele Prahy 7 i všechny ostatní milovníky dobrého jídla i pití. Oblíbený Bar Cobra zařadil na své nové stále menu naše čerstvé rámen nudle. Ochutnat je tak nyní můžete každý den v podobě  Tan tan rámenu vytůněného místní šéfkuchařkou Monikou Nevrlou!

Cobra bar už je na Holešovicícké gastro mapě déle než sedm let. Těžké začátky, při nichž podnik neměl zpočátku ani vybavenou kuchyň, posunul dopředu zájem návštěvníků a první kuchař Daniel Gonzales rozjel nyní již etablované gastro tzv. od píky, doslova na metru čtverečním.  

Za tu spoustu let nás obohatila řada skvělých kuchařů a mezi ně patřil i Fajar Barkah, který pomahal i s růstem Tydle nudle, a tak spolupráce vznikla tak nějak přirozeně.

Cobra je podnik fungující pod záštitou Aerofilm, které spravuje artová kina jako Světozor, Přítomnost a BiOko. Letos tato parta nově otevřela o pár metrů vedle baru Cobra bezejmenný bar, který se zaměřuje spíše na pivo, ale host si v něm najde spoustu jiných nápojů i snacků.

Zaměřuje se na různorodost letenské komunity, takže v kuchyni se tvoří něco, co jejich šéfkuchařka Monika Nevrlá nazývá jako "ten náš barevný fusion". Podnik ale zároveň funguje i jako kavárna a mixologický bar - to vše s myšlenkou využívat produkce, které jim jsou blízké srdcem i vzdáleností. Takže na své si přijde každý!

V aktuálním menu vaříme z vašich nudlí veganský tan tan ramen a do dalšího chystáme pokrm kde se potkají na jednom talíři udon nudle, vepřová panenka, omáčka z raků, shitake, edamame & bylinková salsa z pažitky a estragonu a umami prach z rajčat.