Kde koupit Tydle nudle?

31.01.2022

Naše - tedy tydle nudle - si pomalu, ale jistě nacházejí cestu k českým milovníkům asijské kuchyně. My jsme nadšeni a jsme také rádi, že Vám můžeme nabízet stále více možností, kde naše čerstvé nudle koupit. Tak se pojďme podívat, kde to je aktuálně v únoru 2022 možné.


Náš e-shop a prodej v Krymské

Především Pražáci mohou využít možnost objednat si přes náš e-shop a vyzvednout si nudle zdarma v provozovně Krymská 1 každý den včetně víkendů od 13 hodin do večera. Nudle jsme také schopni za poplatek dovézt po Praze.

Scuk.cz

Oblíbená platforma spustila objednávky na naše nudle koncem letošního ledna. Výhodou je, že může objednávat každý, kdo je v odběratelské skupině po celé republice. Objednávky budeme expedovat min. 1x týdně. 

Rohlik.cz

Online nakupování Rohlíku asi není potřeba více představovat. Jsme rádi, že lidé z Rohlíku jsou z našich nudlí nadšeni a do své rozsáhlé nabídky zařazují ramen a udon od února 2022.

Sklizeno

Naše čerstvé nudle nabízejí v krabičkách pražské prodejny Sklizeno.  Koupit si je tak můžete při svém běžném nákupu farmářských dobrot v jedné z následujících prodejen Dejvická 33, Chodov, Francouzská 36 anebo na Břevnově -Bělohorská 134. Přibalit si je ale můžete i do nákupu na e-shopu.

Susi.cz

Naše rámen nudle koupíte i v prodejně či na e-shopu jednoho z nejstarších českých e-shopů nabízejících pochoutky nejen z Japonska - www.susi.cz